Dietetyk mgr Aneta Jagodzińska

Dietetyk mgr Aneta Jagodzińska

Prywatnie jestem pasjonatką zdrowego stylu życia, zawodowo – dietetykiem klinicznym i pediatrycznym oraz psychodietetykiem. Tytuły uzyskałam studiując na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Śląskim Uniwersytecie Medycznym i Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Na bieżąco poszerzam swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach tematycznych. Swoją opieką obejmuję nie tylko osoby pragnące redukcji masy ciała czy poprawy kondycji zdrowotnej, ale również zajmuję się terapią chorób zależnych od diety. Na swoim koncie posiadam dużą grupę Pacjentów, którzy zakończyli współpracę ze spektakularnymi efektami. 

W swojej pracy cenię sobie indywidualne podejście do Pacjenta, a nasza współpraca oparta jest na wzajemnym szacunku. Ze swojej strony oferuję moje pełne zaangażowanie w proces dietoterapii, wsparcie na każdym jej etapie, a także empatię i zrozumienie Twoich potrzeb. Moje plany żywieniowe uwzględniają nie tylko Twój cel i stan zdrowia, ale też możliwości kulinarne, czasowe oraz indywidualne preferencje. Wiem, że zmiana swoich nawyków i stylu życia to ogromne przedsięwzięcie, dlatego poprowadzę Cię w tym procesie w dobrej i przyjaznej atmosferze. Moim celem jest poprawa jakości Twojego życia.

 

Oferta

 • Konsultacje dietetyczne,
 • Ocena stanu odżywienia wraz z badaniem składu ciała profesjonalnym analizatorem medycznym InBody 120,
 • Racjonalne odchudzanie – terapia nadwagi i otyłości,
 • Wsparcie żywieniowe chorób: gastroenterologicznych, kardiologicznych, metabolicznych, endokrynologicznych, hematologicznych, hepatologicznych, autoimmunologicznych, dermatologicznych, nietolerancji i alergii pokarmowych, układu kostnego,
 • Żywienie dzieci i młodzieży,
 • Żywienie kobiet w ciąży i karmiących oraz w okresie menopauzy,
 • Wsparcie żywieniowe zaburzeń odżywiania, w tym anoreksji, bulimii, ortoreksji, kompulsywnego objadania (tylko we współpracy z psychologiem/psychoterapeutą/psychiatrą)

 

Jak wygląda pierwsza wizyta u dietetyka?

 1. Przed pierwsza wizytą należy prowadzić dzienniczek żywieniowy przez tydzień, w którym zapiszesz wszystkie spożyte pokarmy oraz wypite płyny w tym czasie. Dzięki temu poznam Twoje nawyki żywieniowe, preferencje, umiejętności kulinarne oraz możliwości czasowe. Na podstawie dzienniczka żywieniowego dokonam analizy Twojego odżywiania. 
 2. Podczas wizyty przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad żywieniowo-medyczny oraz dokonam pomiarów antropometrycznych. Dlatego warto odpowiednio się przygotować:
  – Na minimum 2 godziny przez wizytą nie spożywaj posiłków i nie wykonuj aktywności fizycznej
  – Ubierz się lekko, ponieważ poproszę Cię o rozebranie się do spodni i podkoszulka. Paniom polecam zrezygnować z rajstop oraz pończoch, ponieważ analiza składu ciała wykonywana jest na boso.
  – Zabierz ze sobą ostatnie badania krwi i moczu, a także przygotuj spis wszystkich stosowanych lekarstw i suplementów. Jeśli cierpisz na jakiekolwiek schorzenie, pamiętaj, aby mnie o tym poinformować!
  Będziemy wykonywać pomiary antropometryczne (masa ciała i obwody) oraz analizę składu ciała za pomocą specjalistycznego analizatora medycznego InBody 120. Pomiary składu ciała to metoda całkowicie nieinwazyjna i bezpieczna.
  UWAGA! Przeciwskazaniem do wykonania analizy składu ciała jest ciąża, padaczka bądź wszczepiony rozrusznik serca. W tym przypadku pomiary ciała będą wykonywane w tradycyjny sposób.
 3. Ustalimy szczegółowy cel oraz plan współpracy dietetycznej.

 

mgr Aneta Jagodzińska

Dietetyk

Umów wizytę