Nauczycielka jogi Lucyna Zając

Jogowe umiejętności zdobyłam i cały czas kontynuuję naukę w Szkole Rozwoju Osobistego Centro Shri Vivek Yoga, Ayurveda, Meditación y Crecimiento Personal w Barcelonie i w Indiach.
Jeżeli czujesz potrzebę relaksu, uspokojenia emocji, zmniejszenia poziomu myśli lub chcesz pogłębiać doświadczanie i mądrość jogi zapraszam na zajęcia.

Podczas sesji jogi poczujesz lepszy kontakt ze swoim ciałem i poznasz techniki oddechowe, dzięki którym wzrasta odporność immunologiczna. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w jodze, nie musisz wykonywać pozycji doskonale, ważne jest, byś poczuł/a swoje ciało, jego możliwości i granice.
Praktykując jogę Shri Vivek zrównoważymy i podniesiemy energię, dzięki czemu będzie nam łatwiej poradzić sobie ze stresem, zmęczeniem, problemami dnia codziennego, ale też bardziej będziemy cieszyć się z życia zarówno w przestrzeni zawodowej jak i rodzinnej.   

Jeśli potrzebujesz relaksu, wyciszenia, wzmocnienia to zapraszam na masaże. Specjalizuję się w masażach:

Masaż ajurwedyjski (specjalizacja w technice Abhyanga Prana Chikitsa)

Neuromasaż – masaż relaksacyjny twarzy, szyi i głowy, jest odpowiedzią na ogromne zapotrzebowanie klientów.

Masaż Kobido jest nazywany liftingiem bez skalpela lub niechirurgicznym liftingiem twarzy. Uwielbiany przez miliony kobiet na całym świecie, które poszukują alternatywnych źródeł utrzymania zdrowej i pełnej blasku skóry oraz chcą spowolnić oznaki starzenia się.

Lucyna Zając

Nauczycielka jogi

Umów wizytę