Żyjemy w wyjątkowo zabieganych czasach. Przewidywania sprzed kilku dekad, jakoby komputery miały wkrótce uwolnić ludzi od ciężkiej pracy, ostatecznie okazały się mrzonką. Z drugiej strony wzrosła poprzeczka jeśli chodzi o zdrowie, a więc również ćwiczenia fizyczne. Wszyscy mamy świadomość ich dobroczynnego wpływu na organizm, jednak i one doprowadzić mogą do wyczerpania. Niezależnie od tego, czy ciężko pracujesz, czy też intensywnie trenujesz, regeneracja jest Ci bardzo potrzebna. To balsam i dla Twojego ciała, i dla Twojej duszy. W Revital-Med Centrum Zdrowia i Relaksu wiemy, jak przeprowadzić ją skutecznie, a o stosowanych przez nas metodach przeczytasz w dzisiejszym wpisie.

Naprawdę głęboki relaks

Na początek o dwóch metodach terapii, które mogą pełnić zarówno funkcje regeneracyjne, jak i rehabilitacyjne. Każda z nich to doskonały sposób na to, by choć przez chwilę zapomnieć o trudach dnia codziennego, zatrzymać się, głęboko zrelaksować i skoncentrować wyłącznie na własnym organizmie i jego potrzebach. Ich niewątpliwą zaletą są niemal natychmiastowe efekty w postaci odzyskania spokoju, doenergetyzowania i pozbycia się napięć w ciele. 

Joga Shri Vivek

Ta kompletna, holistyczna i integralna joga zgodna jest z założeniami ajurwedy, czyli sztuki zdrowego życia. Praktykując ją, szybko poprawisz swoje samopoczucie, podniesiesz poziom energii i łatwiej pokonasz zarówno stres, jak i zmęczenie, a w bonusie otrzymasz coś naprawdę bezcennego – radość życia! Więcej szczegółów dotyczących Jogi Shri Vivek w Revital-Med Centrum Zdrowia i Relaksu znajdziesz TUTAJ.

Masaż ajurwedyjski

Relaksujący i energetyzujący masaż ajurwedyjski Abhianga Prana Chikitsa oparty jest na wiedzy o pranie – subtelnej życiowej energii, która krąży w ciele człowieka. Dobroczynne efekty jego działania to m.in. pozbycie się napięć w ciele i jego regeneracja, relaksacja umysłu i wzrost koncentracji, a także zharmonizowanie całego układu nerwowego i emocji. Więcej informacji o masażu ajurwedyjskim zamieściliśmy TUTAJ.

Neuromasaż głowy i twarzy

W naszym Centrum oferujemy również neuromasaż głowy i twarzy.To forma masażu pozwalająca osiągnąć stan głębokiego relaksu, który doskonale sprzyja regeneracji. Trzeba pamiętać, że często to właśnie w mięśniach twarzy i na powierzchni głowy kumulują się różnego rodzaju napięcia – rozluźniając je, pomagamy pacjentowi znów poczuć się odprężonym, a także zniwelować bóle głowy i innego rodzaju dolegliwości związane z nadmiernym stresem.

Kroplówki witaminowe Bielsko-Biała

W Revital-Med Centrum Zdrowia i Relaksu skorzystać możesz również z bardzo bogatej oferty kroplówek. Wiele z nich, jak chociażby kroplówka regenerująca, kroplówka z aminokwasami czy kroplówka z minerałami to wlewy dożylne, których zastosowanie doskonale sprawdzi się zarówno po okresach ciężkiej pracy (fizycznej lub umysłowej), jak i po intensywnych treningach. Będą również nieocenione w przypadku osób będących na restrykcyjnej diecie oraz tych wszystkich, którzy mają problemy z utrzymaniem zdrowych nawyków żywieniowych. Pełną ofertę kroplówek dostępnych w naszym Centrum, wraz z dokładnym opisem działania każdej z nich, znajdziesz TUTAJ.

Zabiegi kosmetyczne w Revital-Med

Bardzo dobrym sposobem na zregenerowanie sił po ciężkim dniu czy tygodniu będą także dostępne w Revital-Med zabiegi kosmetyczne. O skórę zawsze warto zadbać, a stosowane przez nas metody są na tyle mało inwazyjne, że będziesz miał okazję głęboko się podczas nich zrelaksować, odpocząć i odzyskać dawną energię do działania. Nadmierne wysuszenie lub łuszczenie się skóry? Trądzik? Zmarszczki? Dysponujemy całym szeregiem nowoczesnych i bezpiecznych zabiegów, które pozwolą szybko zniwelować tego rodzaju problemy zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaproponować.