Czym jest kroplówka Odmładzająca?

W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że starzenie się skóry to proces, który polega na spowolnieniu jej zdolności regeneracyjnych, a także na zmniejszeniu biologicznej aktywności znajdujących się w niej komórek. Czy da się go całkowicie zatrzymać? Niestety nie, co jednak nie zmienia faktu, że nowoczesna medycyna jest w stanie znacznie go spowolnić, a niektóre zachodzące w skórze zmiany wręcz odwrócić. Kroplówka “Odmładzająca”, która znajduje się w naszej ofercie, to jeden z najlepszych sposobów, by zrobić to naprawdę skutecznie. Odpowiednio dobrany, bogaty w witaminy skład tego wlewu pozwoli zauważyć korzystne zmiany w kondycji skóry już po pierwszym zabiegu.

Dla kogo kroplówka odmładzająca?

Zmniejszona sprężystość skóry, jej obniżona jędrność i utrata naturalnego kolorytu, skłonność do podrażnień, a także przesuszenie skóry i szybsze niż zwykle występowanie na jej powierzchni zmarszczek – wszystko to może być wskazaniem do skorzystania z kroplówki odmładzającej. Tego rodzaju defekty pojawiają się nie tylko z wiekiem – sprzyja im również stresujący tryb życia, nadużywanie alkoholu, palenie tytoniu oraz zanieczyszczone środowisko. Bardzo negatywnie oddziałuje też na skórę słońce, dlatego kroplówka “Odmładzanie” jest zabiegiem szczególnie polecanym w czasie sezonu letniego i po jego zakończeniu. Wskazaniem do zabiegu jest również cera naczynkowa.

Efekty stosowania kroplówki Odmładzająca

Dożylne podanie witaminowego koktajlu sprawia, że pacjenci korzystający z kroplówki odmładzającej bardzo szybko odzyskują dobre samopoczucie. Witaminy te zostały jednak dobrane tak, by również (a nawet przede wszystkim) szybko i skutecznie przywrócić blask skórze. Poprawiają one jej funkcjonowanie, spowalniają proces starzenia i działają antyoksydacyjnie. Co więcej, mogą też działać przeciwnowotworowo, zwiększają odporność i wzmacniają układ nerwowy oraz sercowo-naczyniowy pacjenta. Już po pierwszej kroplówce odmładzającej skóra jest optymalnie nawodniona i odzyskuje dawny blask. Z każdym kolejnym zabiegiem poprawia się również jej sprężystość, a zmarszczki ulegają znacznemu wygładzeniu.

Skład kroplówki odmładzającej

Witaminy: A, D3, E, C

Odmładzająca

30 min - 350 zł

Umów wizytę