Czym jest kroplówka z witaminami?

Brak wystarczającej ilości składników odżywczych w diecie, nadużywanie alkoholu i tytoniu, stres, intensywne uprawianie sportu, przebyte choroby – wszystkie one mogą doprowadzić do deficytu witamin w ludzkim organizmie. By szybko je uzupełnić, warto skorzystać ze znajdującej się w ofercie Centrum Zdrowia i Relaksu Revital-med kroplówki z witaminami. Odpowiednio dobrany skład preparatu pozwala na bardzo bezpieczne i wyjątkowo skuteczne dowitaminizowanie organizmu pacjenta, a niektóre pozytywne efekty takiego zabiegu odczuje on niemal natychmiast po zabiegu, choć oczywiście kroplówka witaminowa działała będzie również długofalowo.

Dla kogo kroplówka z witaminami?

Gdy w organizmie brakuje witamin, wysyła on dość wyraźne sygnały. To właśnie brak witamin łączy się często z takimi dolegliwościami jak krwawienie dziąseł, osłabienie, przewlekłe zmęczenie, zajady, wypadanie włosów, drażliwość czy zaburzenia snu. Kroplówkę z witaminami polecamy w szczególności tym, którzy tego rodzaju dolegliwości odczuwają, ale też sportowcom, osobom zmęczonym i zestresowanym oraz ciężko pracującym fizycznie bądź umysłowo. Doskonałe efekty przyniesie ona również tym wszystkim, którzy źle się odżywiają i często sięgają po używki. Uzupełnienie niedoboru witamin przez kroplówkę będzie także idealnym rozwiązaniem dla osób po przebytej chorobie.

Efekty stosowania kroplówki z witaminami

Witaminy można oczywiście przyjmować w tabletkach lub kapsułkach, jednak ich przyswajalność jest wtedy ograniczona. Z kolei kroplówka z witaminami, z uwagi na dożylny sposób podania sprawia, że szybko i praktycznie bezstratnie przedostają się one do krwiobiegu i natychmiast zaczynają pozytywnie oddziaływać na organizm pacjenta. Już po pierwszym zabiegu zauważyć można polepszenie samopoczucia i wzrost energii, jednak każda z witamin obecnych w koktajlu wykazuje też działanie długofalowe. Z czasem stabilizuje się praca układu sercowo-naczyniowego i nerwowego pacjenta, znika zmęczenie, a sen staje się głębszy i bardziej regenerujący. Znikają lub ulegają znacznemu zmniejszeniu również takie objawy deficytu witamin jak m.in. krwawienie dziąseł, wypadanie włosów czy zajady.

Skład kroplówki z witaminami

Witaminy: D3, E, B1, B2, B5, B6, B12, C, Niacyna, Biotyna,

Czym jest kroplówka z witaminami?

30 min - 500 zł

Umów wizytę