Czym jest kroplówka z minerałami?

Drżenie mięśni, skurcze łydek, łamliwe paznokcie, wypadające włosy, zaburzenia widzenia, zaburzenia koncentracji, bóle głowy, nieregularne bicie serca – to tylko wybrane objawy, które mogą świadczyć o niedoborze minerałów w organizmie. By szybko go uzupełnić, warto skorzystać z dostępnej w naszym Centrum kroplówki z minerałami. Jej skład został opracowany w taki sposób, by zaaplikowanie tego koktajlu było nie tylko w pełni bezpieczne, ale też przynosiło pacjentowi konkretne korzyści. Z uwagi na dożylne podanie minerały obecne w kroplówce są łatwo przyswajalne, a pierwsze pozytywne efekty zabiegu pojawiają się tuż po jego wykonaniu.

Dla kogo kroplówka z minerałami?

Szybkie tempo życia, intensywny trening fizyczny, nieprawidłowa dieta czy korzystanie z używek takich jak papierosy i alkohol – wszystko to prowadzić może do niedoborów minerałów. Kroplówkę z minerałami polecamy szczególnie tym osobom, które już odczuły skutki ich braku w swoim organizmie, a co za tym idzie często narzekają na zmęczenie, stres, słabą regenerację, problemy ze snem, bóle głowy czy dokuczliwe skurcze łydek. Zabieg będzie również nieoceniony dla uprawiających sport, jako że wiele mikroelementów wydostaje się z organizmu przez gruczoły potowe. Z tego samego powodu kroplówka z minerałami dobrze sprawdzi się u osób po przebytej chorobie, zwłaszcza jeśli występowała u nich wysoka gorączka.

Efekty stosowania kroplówki z minerałami

Wlew z minerałami pozwala na szybkie i skuteczne uzupełnienie ich deficytów w organizmie. Jak się okazuje, często to właśnie niedostateczna ich ilość powodowała nieznośne skurcze mięśni czy bóle głowy, a także zmęczenie, stres i obniżenie nastroju. Pozytywne efekty działania odczuwalne są już po pierwszym zabiegu i utrzymują się przez długi czas. Kroplówka z minerałami poprawia samopoczucie pacjenta, wpływa korzystnie na układ nerwowy i układ sercowo-naczyniowy, znosi zmęczenie i przywraca motywację do działania. Skurcze łydek czy bóle głowy, jeśli ich przyczyną był deficyt minerałów, również szybko odchodzą w zapomnienie.

Skład kroplówki z minerałami

Wapń, Selen, Jod,Chrom, Magnez, Cynk, Żelazo

Kroplówka z minerałami

30 min - 250 zł

Umów wizytę