Czym jest kroplówka z aminokwasami?

Aminokwasy, inaczej kwasy aminowe, to grupa organicznych związków chemicznych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego. To właśnie one biorą udział w produkcji białek i to właśnie dzięki nim następuje synteza wybranych neuroprzekaźników (m.in. serotoniny), hormonów czy porfiryny. Nasza kroplówka z aminokwasami to szybki sposób na to, by dostarczyć pacjentowi tych aminokwasów, których jego organizm nie może wytworzyć sam i musi pozyskać je ze źródeł zewnętrznych (tzw. aminokwasy egzogenne). Chodzi tu m.in. o glutaminę, leucynę, argininę i serynę.

Dla kogo kroplówka z aminokwasami?

Na niedobór aminokwasów stosunkowo często cierpią sportowcy – nie tylko zawodowcy, ale i amatorzy. Zwłaszcza ci, których treningi są wyjątkowo intensywne. Kroplówka z aminokwasami polecana jest również osobom, które chciałyby trenować jeszcze ciężej, jako że jej stosowanie wydatnie wpływa na wzrost zarówno siły, jak i wytrzymałości, sprzyjając przy okazji przyrostowi masy mięśniowej i skutecznej regeneracji. Kroplówka z aminokwasami to także doskonały wybór dla zestresowanych. Zadowolone z efektów będą również osoby palące i pijące alkohol, ponieważ to właśnie aminokwasy są w stanie zniwelować skutki tych używek.

Efekty stosowania kroplówki z aminokwasami

Poprawa samopoczucia, wzrost wytrzymałości, poczucie “mocy” – to tylko wybrane efekty, wynikające z zastosowania wlewów z aminokwasami, które ma w swojej ofercie Revital-med Centrum Zdrowia i Relaksu. Pozytywny wpływ uzupełnienia aminokwasów będzie odczuwalny przede wszystkim w ujęciu długofalowym. Stosunkowo szybko da się chociażby zauważyć, że coś, co do niedawna sprawiało nam trudność (np. intensywny trening fizyczny czy podniesienie większego ciężaru), teraz przychodzi z dużo większą łatwością. Dobroczynny wpływ aminokwasów zapewni również lepsze działanie układu nerwowego, układu krążenia, a także układu odpornościowego pacjenta.

Skład kroplówki z aminokwasami

Glutamina, Leucyna, Walina, Seryna, Metionina, Fenyloalanina, Alanina, Izoleucyna, Glicyna, Metionina, Arginina, Cytrulina, Tauryna

Kroplówka z aminokwasami

30 min - 250 zł

Umów wizytę