Czym jest kroplówka na kaca?

Mechanizm powstawania kaca nie został do końca ustalony. Na pewno dużą rolę odgrywa tu samo odwodnienie organizmu, będące bezpośrednim efektem nadmiernego spożycia alkoholu. Według niektórych teorii za zatrucie alkoholem odpowiadać mogą również minimalne ilości metanolu, który obecny jest w trunkach. Kac może być też spowodowany zmniejszeniem potencjału antyoksydacyjnego. Jakakolwiek jest jego przyczyna, kroplówka na kaca to niezawodny sposób na to, by złagodzić lub całkowicie wyeliminować związane z nim dolegliwości. W jaki sposób? Uzupełniając elektrolity, glukozę i witaminy, które obecne są w tego rodzaju wlewie.

Dla kogo odtrucie alkoholowe?

Kroplówkę na kaca polecamy każdemu, komu zdarzyło się przesadzić z alkoholem. Objawy zatrucia tym ostatnim to przede wszystkim ból głowy, nudności i nadmierne pragnienie. Niekiedy mogą wystąpić również kołatanie serca, drżenie rąk, a nawet wymioty. Wszystko to wpływa na fatalne samopoczucie i obniżenie motywacji do działania. U niektórych osób pojawiają się dodatkowo drażliwość oraz senność (połączona niekiedy z niemożnością zaśnięcia). Często mówi się, że po nadużyciu alkoholu trzeba po prostu swoje odchorować, jednak kroplówka na kaca, znajdująca się w ofercie Revital-med Centrum Zdrowia i Relaksu, to znakomity sposób na szybkie i skuteczne odtrucie alkoholowe.

Efekty stosowania kroplówki na kaca

Dopracowany skład naszej kroplówki sprawia, że szybko stawia ona na nogi każdego, kto zatruł się alkoholem. Natychmiast po jej podaniu następuje wyraźna poprawa samopoczucia. Znika ból głowy, serce przestaje kołatać, ustępują drżenie rąk i mdłości. Organizm pacjenta zostaje optymalnie nawodniony, więc mija również intensywne pragnienie. Wiele osób twierdzi, że nasza kroplówka na kaca wręcz “przywraca do życia” – to oczywiście przenośnia, która jednak dobrze oddaje stan, jaki następuje po skutecznym odtruciu alkoholowym w naszym Centrum.

Skład kroplówki na kaca

Glukoza, Witamina C

Kroplówka na kaca

30 min - 250 zł

Umów wizytę