Czym jest kroplówka Chelatacja?

Chelatacja to metoda terapeutyczna, która polega na podawaniu pacjentom czynników chelatujących (chelatorów). Zabieg taki znacznie poprawia ukrwienie, korzystnie wpływając na działanie całego organizmu. Obecne w składzie preparatu czynniki chelatujące znajdują, a następnie usuwają z ustroju metale ciężkie i toksyny. Kroplówka “Chelatacja”, która znajduje się w ofercie Centrum Zdrowia i Relaksu Revital-med, pomaga też usunąć wapń z blaszek miażdżycowych, tym samym oczyszczając naczynia krwionośne i przywracając prawidłowy przepływ krwi.

Dla kogo kroplówka Chelatacja?

Chelatację polecić można praktycznie każdemu, przede wszystkim z uwagi na fakt, że metale ciężkie wszyscy wchłaniamy wraz z pożywieniem i wdychając zanieczyszczone powietrze. Tymczasem to właśnie one w dużym stopniu przyczyniają się do powstawania chorób cywilizacyjnych. Jednak “kroplówka Chelatacja” szczególnie zainteresować powinna tych wszystkich, którzy odżywiają się niewłaściwie i nie dostarczają swoim organizmom wystarczającej porcji ruchu. Wskazaniem do terapii mogą być również m.in. zaburzenia krążenia, przebyty zawał oraz udar mózgu.

Efekty stosowania kroplówki Chelatacja

W odróżnieniu od wielu innych zabiegów kroplówkowych, terapia wlewami “Chelatacja” przyniesie pozytywne efekty przede wszystkim u tych pacjentów, którzy zdecydują się na jej sukcesywne powtarzanie. Dobra wiadomość jest taka, że efekty te, w szczególności zaś poprawa samopoczucia i wzrost sił witalnych, będą towarzyszyły pacjentowi naprawdę długo (nawet przez kilka kolejnych lat). Przywrócenie prawidłowego przepływu krwi i pozbycie się z organizmu toksyn wymaga czasu, jednak kroplówka “Chelatacja” to jeden z tych zabiegów, które pacjenci naszego Centrum oceniają szczególnie wysoko.

Skład kroplówki Chelatacja

Składnikami terapii są aktywne substancje, które na drodze chemicznej wychwytują pewne metale i minerały znajdujące się w organizmie.

Chelatacja

30 min - 190 zł

Umów wizytę