Jak wygląda pierwsza wizyta u dietetyka?

 1. Przed pierwsza wizytą należy prowadzić dzienniczek żywieniowy przez tydzień, w którym zapiszesz wszystkie spożyte pokarmy oraz wypite płyny w tym czasie. Dzięki temu poznam Twoje nawyki żywieniowe, preferencje, umiejętności kulinarne oraz możliwości czasowe. Na podstawie dzienniczka żywieniowego dokonam analizy Twojego odżywiania. Poniżej znajduje się wzór dzienniczka, który możesz pobrać, wydrukować i samodzielnie uzupełnić.
 2. Podczas wizyty przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad żywieniowo-medyczny oraz dokonam pomiarów antropometrycznych. Dlatego warto odpowiednio się przygotować:
  – Na minimum 2 godziny przez wizytą nie spożywaj posiłków i nie wykonuj aktywności fizycznej
  – Ubierz się lekko, ponieważ poproszę Cię o rozebranie się do spodni i podkoszulka. Paniom polecam zrezygnować z rajstop oraz pończoch, ponieważ analiza składu ciała wykonywana jest na boso.
  – Zabierz ze sobą ostatnie badania krwi i moczu, a także przygotuj spis wszystkich stosowanych lekarstw i suplementów. Jeśli cierpisz na jakiekolwiek schorzenie, pamiętaj, aby mnie o tym poinformować!
  Będziemy wykonywać pomiary antropometryczne (masa ciała i obwody) oraz analizę składu ciała za pomocą specjalistycznego analizatora medycznego InBody 120. Pomiary składu ciała to metoda całkowicie nieinwazyjna i bezpieczna.
  UWAGA! Przeciwskazaniem do wykonania analizy składu ciała jest ciąża, padaczka bądź wszczepiony rozrusznik serca. W tym przypadku pomiary ciała będą wykonywane w tradycyjny sposób.
 3. Ustalimy szczegółowy cel oraz plan współpracy dietetycznej.

Pierwsza konsultacja dietetyczna

60 min - 120 zł

Umów wizytę